ارز

تداوم آرامش دلار
«ذخایر ارزی کشور کافی است و جوابگوی نیاز واقعی کشور در زمینه واردات، خروج سرمایه و حتی قاچاق کالاست و هیچ کسری در این زمینه وجود ندارد.»
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
[ تعداد بازدید : ۷ ]
قیمت ۱۳ارز بانکی کم شد
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر همین اساس نرخ ۱۳ ارز کاهش یافت.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
نرخ ارزهای بانکی ثابت شد
بانک مرکزی روز یکشنبه ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی تغییر قیمتی رخ نداد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]
تغییرات قیمت ۳۹ ارز بانکی/کاهش نرخ ۱۳ ارز مبادله‌ای
بانک مرکزی، نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز(پنجشنبه) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۱۳ ارز نسبت به روز چهارشنبه با کاهش مواجه شد.
۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
[ تعداد بازدید : ۳۲ ]
افزایش نرخ مبادله ای دلار و افت یورو در بانک مرکزی
بانک مرکزی امروز (سه شنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن ارزش 18ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به یکشنبه گذشته افزایش و 18 ارز دیگر از جمله یورو کاهش یافت؛ سه ارز نیز تغییری نداشت.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
رد پای دلار در تورم
بررسی آماری حاکی از آن است که نرخ تورم در نیمه نخست سال جاری وضعیت مناسبی داشته و خیال سیاست‌گذار از بابت نرخ تورم آسوده بوده است، اما آمارهای آبان ماه باعث شد که این آرامش تورمی کمرنگ شود.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
[ تعداد بازدید : ۳۵ ]
از کاهش ارزش پول ملی نترسیم/ افت لیر ترکیه را آباد کرد
نایب رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانی تهران معتقد است که دولت‌ها در ایران پایین آمدن ارزش پول ملی را منفی می‌بینند در حالیکه امروز کشورهایی مثل چین و ترکیه با این اقدام صنعت گردشگری شان را رونق داده‌ و صادرات شان را بهبود بخشیده‌اند.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
[ تعداد بازدید : ۳۱ ]
پنج عامل آمریکایی گرانی و ارزانی دلار
هفته گذشته دلار در بازارهای جهانی تحت تاثیر پنج عامل مربوط به آمریکا در نوسان قرار گرفت و در شرایطی متفاوت تقویت و تضعیف شد. این در حالی است که معمولا عوامل خارج از این کشور و به ویژه در اروپا نیز گاها عوامل تاثیرگذاری بر ارزش دلار در بازارهای جهانی هستند.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۵ ]
ریزش نرخ مبادله ای 26 ارز در 29 آبان
بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 26 ارز همچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به شنبه گذشته کاهش یافت؛ 6 ارز ثابت ماند و فقط 7 ارز دیگر افزایش داشت.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
ایران از کشورهای پیشرو جهانی در بخش تعاونی ها است
معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری ایران گفت: اگر کشورهایی که تعاونی را به عنوان یکی از اهداف و ابزار مهم برای توسعه روستایی و کشاورزی قرار داده اند را در دنیا دسته بندی کنیم، ایران جزو چهار یا پنج مورد اول در جهان است که زیرساخت های اولیه را حدود 70 سال پیش روی شبکه های اجتماعی و سرمایه های اجتماعی ملی و سنتی بنا کرده است.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
[ تعداد بازدید : ۳۲ ]
کاهش نرخ مبادله ای دلار و افزایش پوند انگلیس و یورو
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) نرخ مبادله ای 29 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت دلار به همراه 18 ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش یافت؛ 14 واحد پولی از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش داشت و 6 ارز نیز ثابت ماند.
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید : ۳۶ ]
رشد ارزش 34 ارز بانکی
ارزش مبادله ای 34 ارز بانکی از جمله دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو امروز (سه شنبه) در نرخ گذاری بانک مرکزی رو به افزایش نهاد و تنها دو ارز کاهش قیمت داشتند و سه ارز نیز ثابت ماندند.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
[ تعداد بازدید : ۳۱ ]
دلار بانکی 34 هزار و 999 ریال شد
نرخ دلار آمریکا در بانک مرکزی که در چند هفته اخیر روند افزایشی داشته است، امروز (شنبه) 49 ریال رشد کرد و با ثبت رقم 34 هزار و 999 ریال در مرز ورود به کانال جدید قیمتی ایستاد.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
[ تعداد بازدید : ۴۳ ]
نخست وزیر استرالیا: تنش میان چین و آمریکا ثبات و اقتصاد دنیا را تهدید می کند
'مالکوم ترنبول' نخست وزیر استرالیا هشدار داد که تنش میان چین و آمریکا ثبات و اقتصاد جهانی را تهدید می کند.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
[ تعداد بازدید : ۲۹ ]
افزایش قیمت 31 ارز بانکی در ششم آبان
بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 31 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش و در مقابل هشت ارز از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت.
۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
[ تعداد بازدید : ۷۲ ]
دلار بانکی رکورد زد/ نرخ امروز: ۳۴۴۲ تومان
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه سوم آبان ماه) با ۵۹ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۳۴ هزار و ۴۲۲ ریال قیمت خورد.
۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
[ تعداد بازدید : ۲۰۸ ]
صفحه ۱ از ۳۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »