ارز

تاثیر رشد اقتصاد چین بر اقتصاد جهانی در سال۲۰۱۷
صندوق بین‌المللی پول اعلام کرده است که رشد اقتصادی چین از عوامل اصلی افزایش رشد ‏اقتصادی جهان در سال ‏‏۲۰۱۷ بوده است.صندوق بین‌المللی پول ‌در گزارش شش ماه نخست ‌امسال خود اعلام کرده است که ‌رشد اقتصادی چین یکی ‌از عوامل اصلی افزایش ‌پیش بینی‌های رشد ‌اقتصادی جهان در سال ‌۲۰۱۷ بوده است.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
[ تعداد بازدید : ۶ ]
میانگین هر دلار مرجع در فروردین ۳۲۴۳تومان
بر اساس آمار رسمی، در سال ۹۵ نرخ ارز در هر ماه ۱۵ تومان افزایش یافته؛ ضمن اینکه میانگین هر دلار مرجع در فروردین ۹۶ به ۳۲۴۲ تومان رسیده است.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
[ تعداد بازدید : ۶ ]
افت ارزش دلار و پوند بانکی و تقویت قیمت یورو
بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار و پوند انگلیس به همراه 11 ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش و قیمت 19 ارز همچون یورو افزایش یافت؛ هفت ارز نیز تغییر قیمت نداشتند.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
قیمت جهانی نفت افزایش یافت
قیمت نفت برنت در معاملات امروز ۳۰ سنت، معادل ۰.۶ درصد رشد داشت و به ۵۲ دلار و ۲۶ سنت رسید.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
دلار اردیبهشت را کاهشی آغاز کرد
در روزی که تعداد زیادی از معامله‌گران خرید ارز را به دیگر بازیگران توصیه کردند و ارزش دلار در مناطق همسایه کمی بالاتر بود، قیمت آن در بازار داخلی به کاهش خود ادامه داد.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
نرخ دلار بانکی رشد کرد
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (پنجشنبه سی‌ و یکم فروردین ماه) اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۳ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۲۰ ارز از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
[ تعداد بازدید : ۳۴ ]
ترامپ کوتاه آمد
تعدیل مواضع ترامپ در قبال سیاستهای تجاری چین موجب شد اتاق بازرگانی آمریکا اعلام کند که سال جاری میلادی برای شرکت های آمریکایی که در چین فعالیت می کنند ، یکی از پرچالش ترین سال ها خواهد بود.
۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
آیا ترامپ به عمر دلار قوی پایان می‌دهد؟
اظهارات هفته گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره دلار و سیاست پولی این کشور، شواهد بیشتری از تغییر در سیاست پولی "دلار قوی" را فراهم می‌کند.
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
[ تعداد بازدید : ۷۰ ]
چشم انداز کشورهای آسیایی مثبت است
بانک جهانی در گزارش جدید خود اعلام کرد چشم انداز رشد اقتصادی کشورهای آسیای شرقی طی سه سال آینده مثبت باقی خواهد ماند و توصیه می شود بر روی اقتصاد خرد خود تمرکز کنند.
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
[ تعداد بازدید : ۸۴ ]
ذخایر نفتی جهان به آرامی در حال کاهش یافتن است
در حالی که میزان ذخایر نفتی جهان در خشکی و بر روی دریا در حال کاهش یافتن است، ظاهرا تلاش های اوپک برای کاهش مازاد عرضه و نفت خام و فرآورده های نفتی به آرامی در حال به ثمر نشستن است.
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
دلار ارزان به قاچاق دامن می‌زند
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با تاکید بر این که تعرفه های وارداتی برای کالاهای مصرفی ضروری است گفت: آنچه بیشتر باعث قاچاق می شود، دلار ارزان است و تعرفه گران به تنهایی باعث افزایش قاچاق نیست.
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
آمریکا و چین بر سر برنامه ۱۰۰ روزه ارتقاء روابط تجاری توافق کردند
به دنبال دیدار رئیس جمهور چین از آمریکا، روسای جمهور دو کشور برای اجرای یک برنامه ۱۰۰ روزه بمنظور بالا بردن سطح روابط تجاری به نتیجه رسیدند.
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
[ تعداد بازدید : ۸۳ ]
روند افزایش قیمت نفت جهانی متوقف شد
نفت جهانی روز پنج‌شنبه در پی انتشار آمار افزایش ذخایر نفت خام آمریکا که نگرانی‌ها نسبت به استمرار اشباع عرضه را احیا کرد، با کاهش روبرو شد.
۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
[ تعداد بازدید : ۸۶ ]
روزنه‌ های امید در صنعت نفت
بررسی وضعیت توسعه میادین نفت و گاز در شرایط پسابرجام : پس از اجرائی‌ شدن برجام در ژانویه ٢٠١٦، امیدها به بهبود شرایط اقتصاد ایران شدت گرفت. در این میان صنعت نفت به واسطه شرایط خاص خود و سرمایه‌ بربودن، آثار مثبت بیشتری را تجربه کرد.
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
نفت ذخیره شده در نفتکش ها به 52 میلیون بشکه کاهش یافت
کاهش 16 درصدی جابجایی نفت خام در اقیانوس ها و ذخیره شده در نفتکش ها، شواهد نشان می دهد توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک در کاهش میزان نفت مازاد در بازارها تاثیر گذار بوده است.
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
لیلاز: ایران دارای بالاترین نرخ رشداقتصادی بین اقتصادهای بزرگ جهان درسال 95/ تکذیب رکود
تهران- ایرنا- کارشناس مسائل اقتصادی و استاد دانشگاه شهید بهشتی گفت: اقتصاد ایران در سال 95 با ثبت نرخ رشد 11.6 درصدی در 9 ماهه و رشد بیش از هشت درصدی در 12 ماهه، از بالاترین نرخ رشد در بین 25 اقتصاد بزرگ و قابل اعتنای جهان برخوردار بوده و همین موضوع به تنهایی نشاندهنده میزان موفقیت دولت آقای روحانی در احیای روند اقتصادی کشور است.
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
صفحه ۱ از ۲۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »