ارز

نرخ ارز در بانک مرکزی/ بهای دلار اندکی کاهش یافت
بانک مرکزی روز پنجشنبه نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد. بر این اساس ارزش 11 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به دیروز کاهش و ارزش 23 ارز دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس افزایش یافت. برخی برابری پنج ارز نیز ثابت ماند.
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
[ تعداد بازدید : ۱۶ ]
افت قیمت انواع سکه و رشد نرخ دلار در بازار
صرافان سکه و ارز امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با 36 ریال افزایش نسبت به دیروز 37 هزار و 359 و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با 19 هزار و 500 ریال کاهش 12 میلیون 40 هزار ریال فروختند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
فنر بازار ارز جمع شده است
در روزهای آینده در حالی کنگره آمریکا، "مادر همه تحریمها" را به شور خواهد گذاشت، که به نظر می‌رسد خروجی عملکرد تیم دولت، واکنشی مشابه واکنش به قانون ISA باشد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
تداوم کاهش قیمت سکه و ارز در بازار
صرافان سکه و ارز امروز (یکشنبه) هر دلار آمریکا را با 162 ریال کاهش 37 هزار و 252 ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با افت یکهزار ریالی 12 میلیون و 166 هزار و 500 ریال داد و ستد کردند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
[ تعداد بازدید : ۴۸ ]
قیمت ارزهای بانکی ثابت ماند
بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی، همگی بدون تغییر باقی ماندند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
[ تعداد بازدید : ۳۸ ]
ارز تک‌نرخی برای جلوگیری ازتجارت‌های غیرقانونی
رییس اسبق کانون صرافان گفت: واقعی شدن قیمت‌ها و تک نرخی شدن ارز باید از اولویت‌های دولت دوازدهم باشد.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
تثبیت قیمت ارزهای بانکی در روز تعطیلی بازارهای جهانی
بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی، همگی بدون تغییر باقی ماندند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۸
[ تعداد بازدید : ۳۲ ]
هیجان انتخابات به بازار ارز نرسید/ سکوت دلار در پیشتازی روحانی
با وجود انتظاری که برخی فعالان بازار ارز و صرافان برای فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری داشتند، امروز - شنبه - یعنی یک روز پس از برگزاری انتخابات و در آستانه اعلام نتایج فضای بازار بر خلاف برخی تصورات و گمانه‌زنی‌ها بوده و آرام است.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
[ تعداد بازدید : ۴۲ ]
افت دلار بانکی و رشد یورو و پوند
بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش 11 ارز همچون دلار نسبت به پنجشنبه گذشته کاهش و 25 ارز دیگر همچون پوند انگلیس و یورو افزایش داشت؛ 3 ارز نیز تغییری ثبت نکردند.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۴۶ ]
کاهش نرخ دلار بانکی
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (پنجشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۱۷ واحد پولی از جمله یورو و پوند انگلیس افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۴ ارز دیگر ثابت ماند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
کرکره‌های نیمه پایین صرافی‌ ها
در آستانه انتخابات بازار ارز به حالت نیمه‌تعطیل درآمد و سبزه‌میدان و حوالی میدان فردوسی روزهای متفاوتی را تجربه می‌کند. در حالی کمتر از ٢٤ ساعت به آغاز کارزار انتخاباتی باقی مانده که نوسانات قیمت دلار و سکه به بیشترین سطح خود در ‌سال ٩٦ رسیده است.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۵
[ تعداد بازدید : ۶۶ ]
یورو در مقابل دلار رشد کرد
یورو در روز سه‌شنبه گذشته با رشد بیش از یک درصدی نسبت به دلار به بالاترین سطح خود در شش ماه گذشته رسید؛ در حالیکه ارزش دلار بعد از انتشار گزارش اقتصادی آمریکا کاهش یافت.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
رشد قیمت یورو، دلار و انواع سکه طلا در بازار آزاد
صرافان سکه و ارز امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با 103 ریال افزایش نسبت به دیروز 37 هزار و 542 ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با 63 هزار ریال رشد 12 میلیون و 213 هزار و 500 ریال داد و ستد کردند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
نرخ دلار بانکی کم شد
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۵ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۱۹ ارز از جمله یورو و پوند انگلیس افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۵ ارز دیگر ثابت ماند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
دست اخلالگران از بازار ارز کوتاه شد
رئیس شورای کانون صرافان با تاکید بر اینکه قیمت ارز بر پایه عرضه و تقاضا در بازار تعیین می شود، گفت: امروز شاهدیم که دست اخلالگران از بازار ارز کوتاه شده است.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
[ تعداد بازدید : ۸۶ ]
تثبیت قیمت ارز بانکی
تعطیلی بازارهای جهانی سبب شد تا امروز (یکشنبه) نرخ ۳۹ ارز عمده در بانک مرکزی ثابت بماند.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
[ تعداد بازدید : ۸۹ ]
صفحه ۱ از ۲۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »