ارز

نرخ ارز افزایشی شد
امروز نرخ انواع ارز در بازار آزاد با روند افزایشی همراه بود بطوریکه هر دلار آمریکا، 4017 تومان و هر یورو 4744 تومان معامله گردید.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
اجازه دهید ارز گران شود!
رییس سابق سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: نرخ ارز را نباید دستوری تعیین کرد و باید اجازه داد تا نرخ ارز در فضای رقابتی تعیین شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۵
[ تعداد بازدید : ۹۰ ]
افزایش نرخ 20 ارز بانکی
بانک مرکزی امروز (سه شنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن ارزش 20 ارز همچون دلار آمریکا نسبت به دیروز افزایش و 17 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ 2 ارز نیز تغییری نداشت.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱۳۲ ]
افزایش قیمت دلار و پوند بانکی و افت یورو
بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 25ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و 12 ارز دیگر از جمله یورو کاهش یافت؛ 2 ارز نیز تغییری نداشت.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱۳۲ ]
بازار ارز، اخبار ترامپ را پیش‌خور کرد
تحلیلگر اقتصاد بین‌الملل می‌گوید: معمولا بازارهای ایران اخبار را پیش‌خور می‌کنند و بخش عمده افزایش قیمت دلار در هفته‌های اخیر ناشی از پیش‌بینی بازار از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا در برابر برجام و پیش‌خور کردن آن بود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
[ تعداد بازدید : ۹۶ ]
ادامه کاهش نرخ دلار در بازار آزاد
امروز قیمت ارز با نوسان مواجه بود ولی دلار آمریکا با اندکی کاهش قیمت 3996 تومان معامله شد تا همچنان در کانال 3900 تومان باقی بماند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
[ تعداد بازدید : ۱۶۲ ]
تثبیت نرخ ارزهای بانکی
بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی ارزش همه آنها نسبت به دیروز تغییری نداشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱۴۸ ]
نایب رئیس اتاق ایران: تعدیل نرخ ارز به نفع صادرات است
«پدرام سلطانی» نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، تعدیل افزایشی این روزهای نرخ ارز را به نفع صادرات کشور دانست و ابراز امیدواری کرد، دولت استفاده بهتری از ابزارهای توسعه صادراتی خود داشته باشد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۸۹ ]
آینده دلار در برزخ یک انتخاب
سرمایه‌گذاران با اضطراب منتظر تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره انتصاب مجدد جانت یلن به عنوان رییس بانک مرکزی یا انتخاب یک جانشین جدید هستند.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
[ تعداد بازدید : ۳۲۸ ]
ثبات نرخ ارزهای بانکی به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی
بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ ارز 39 ارز عمده و مهم جهان را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی همه نرخ ها نسبت به دیروز ثابت ماند.
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
[ تعداد بازدید : ۳۶۵ ]
افت قیمت دلار در پی توقف رکوردزنی "اس‌اندپی"
در انتهای معاملات روز جمعه با انتشار داده‌های اشتغال آمریکا که نشان می‌داد مشاغل بخش غیرکشاورزی برای اولین بار در ۷ سال اخیر کاهش یافته است، شاخص اس‌اندپی ۵۰۰ افت کرد.
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
[ تعداد بازدید : ۳۸۹ ]
نرخ ۲۰ارز بانکی بالا رفت
بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 20 واحد پولی از جمله دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش و 17 ارز همچون یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ 2 ارز نیز ثابت ماند.
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
[ تعداد بازدید : ۳۹۳ ]
چهار نفری که دلار را تکان دادند
"مرکل، دراگی، یلن و ترامپ" چهار نفری هستند که رفتار آنها تقویت دلار در مقابل سایر ارزها را رقم زد.
۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
[ تعداد بازدید : ۳۹۷ ]
بیشترین رشد روزانه قیمت دلار رقم خورد
در پنجمین روز هفته، دلار وارد محدوده ۳ هزار و ۹۴۰ تومان شد؛ دلار که روز سه‌شنبه با قیمت ۳‌هزار و ۹۲۴ تومان به کار خود پایان داده بود، روز چهارشنبه ۱۶ تومان افزایش را تجربه کرد و به بهای ۳ هزار و ۹۴۰‌تومان رسید. این بیشترین رشد روزانه دلار در یک ماه گذشته بود و موجب شد انتظارات بازیگران ارزی تا حدی تغییر کند.
۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۵۷
[ تعداد بازدید : ۳۴۵ ]
در کنفرانس سالانه انجمن بازرگانان کانادا و ایران چه گذشت؟
انجمن بازرگانان کانادا و ایران (CIBA) اولین کنفرانس سالانه خود را در شهر مونترال کانادا با هدف معرفی ظرفیت های دو کشور و امکاناتی که این انجمن در اختیار اعضای خود قرار می‌دهد، برگزار کرد
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
[ تعداد بازدید : ۱,۲۰۲ ]
دلار شهریوری رکورد شکست
بررسی نرخ دلار در شهریور ماه نشان می‌دهد که در مجموع این نوع ارز ۸۷ تومان نوسان قیمت در این یک ماه پیدا کرده و بالاترین نرخ سال را تاکنون تجربه کرده است.
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۶۹۵ ]
صفحه ۱ از ۲۹ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »