ارز

ارز همچنان در انتظار یکسان‌سازی
اقتصاد ایران در سال ۹۵، روزهایی سختی داشت که با نوسانات نرخ ارز به اوج رسید و با شیرینی صدور صورتحساب برای۴۹میلیون نفر، پایان یافت؛ اگرچه رویای یکسان سازی نرخ ارز برای دولت یازدهم تعبیر نشد.
۰۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۴ ]
نوسان‌گیری از دلار با تسویه سال
روز چهارشنبه، قیمت دلار دومین رشد متوالی را تجربه کرد تا به مرز 3 هزار و 800 تومان نزدیک شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱۹۹ ]
۱۹ ارز بانکی رشد کرد
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهار‌شنبه بیست و پنجم اسفندماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱
[ تعداد بازدید : ۱۹۳ ]
رشد قیمت دلار بانکی
بانک مرکزی ارزش برابری 39 ارز عمده را برای امروز (سه شنبه) اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار به همراه 20 ارز دیگر نسبت به دیروز افزایش و 16 ارز همچون یورو و پوند انگلیس کاهش یافت و 2 ارز دیگر تغییری نداشتند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹
[ تعداد بازدید : ۱۸۶ ]
کاهش نرخ سه ارز عمده در بازار آزاد
نرخ دلار امروز در بازار آزاد با افت قیمت ۳۷۹۲ تومان و یورو با قیمت ۴۰۵۱ تومان فروخته می‌شود؛ در عین حال، نرخ هر پوند انگلیس۴۷۹۶ تومان معامله شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
[ تعداد بازدید : ۶۶ ]
بازی الاکلنگی طلا و دلار
قیمت جهانی طلا در هفته گذشته با رشد 1.3 درصدی روبه‌رو شد و شاخص ارزش دلار آمریکا نیز در برابر شش ارز معتبر بین‌المللی رشد 0.95 درصدی را تجربه کرده است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
[ تعداد بازدید : ۳۵ ]
سیر نزولی دلار بانکی و پوند
نرخ گذاری امروز پنجشنبه بانک مرکزی ازافت دو ریالی دلار آمریکا به همراه 20 ارز دیگر نسبت به روز گذشته حکایت دارد و در مقابل ارزش 17 ارز همچون یورو افزایش یافته و دو ارز نیز ثابت مانده اند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید : ۲۴ ]
روند صعودی نرخ دلار
دلار آزاد امروز در بازار صرافان تهران با ۶ تومان افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۷۹۷ تومان معامله شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
پیش‌بینی دو اقتصاد دان از سه سناریو برای نرخ ارز در سال آینده
مهمترین پیش بینی که دولت،فعالان اقتصادی و حتی مردم عادی از سال آینده می خواهند بدانند،نوسان بازار ارز است؛افت و خیز ارز بر زندگی همه تاثیر می گذارد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
[ تعداد بازدید : ۲۰ ]
کاهش اندک طلای جهانی
طلا در بازار جهانی در پی اشاره بانک مرکزی آمریکا به احتمال افزایش نرخ‌های بهره در نشست آینده این بانک که به صعود دلار منجر شد، در معاملات روز چهارشنبه اندکی کاهش یافت.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
ارزش پوند و یورو افت کرد
نرخ گذاری امروز (چهارشنبه) بانک مرکزی از تقویت پنج ریالی دلار آمریکا به همراه 21 ارز دیگر نسبت به دیروز حکایت دارد و در مقابل ارزش 12 ارز همچون پوند انگلیس و یورو کاهش یافته و پنج ارز نیز ثابت مانده اند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱
[ تعداد بازدید : ۲۳ ]
دلار کمی ارزان شد
دلار آزاد امروز در بازار صرافان تهران با ۱۰ تومان افت قیمت ۳۸۰۳ تومان و یورو با ۲۴ تومان افت قیمت ۴۰۷۴ تومان فروخته می‌شود؛ در عین حال، نرخ هر پوند انگلیس با کاهش ۷ تومانی ۴۸۳۴ تومان معامله شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
[ تعداد بازدید : ۲۷ ]
طلای جهانی ثابت ماند
طلا در بازار جهانی در معاملات روز سه‌شنبه در آستانه اظهارات نیم‌سالانه رییس بانک مرکزی آمریکا در برابر قانون‌گذاران این کشور و انتظار سرمایه گذاران برای روشن شدن دورنمای افزایش نرخهای بهره، ثابت ماند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
[ تعداد بازدید : ۲۷ ]
یورو مشکل‌سازترین ارز جهانی در سال ۲۰۱۷
یورو با وجود افزایش رشد اقتصادی اروپا به لطف تزریق نقدینگی از سوی بانک مرکزی این منطقه و همچنین تقویت صادرات به دلیل تضعیف این پول، مشکل‌سازترین ارز جهانی در سال ۲۰۱۷ خواهد بود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
پیش‌بینی وضعیت بازار ارز در پایان سال
نائب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران می‌گوید نوسان ارزی حدود دو ماه پیش باعث شد تا حجم زیادی از نقدینگی با عرضه بیشتر ارز توسط بانک مرکزی و خرید توسط مردم به سمت این بانک برود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
[ تعداد بازدید : ۲۴ ]
افزایش نرخ ۲۷ ارز بانکی
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (سه‌شنبه ۲۶ بهمن ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۷ ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۶ ارز از جمله یورو کاهش یافت و نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
[ تعداد بازدید : ۲۳ ]
صفحه ۱ از ۱۹ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »