ارز

دلار دولتی؛۳۲۷۰ تومان
بانک مرکزی دلار را با اندکی رشد، ۳۲۷۰ تومان قیمت‌گذاری کرد.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
جدیدترین قیمت ها از بازار سکه و ارز
سکه تمام طرح جدید با افزایش ۳۰۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۰۳ هزار تومان قیمت دارد و در میان انواع ارز یورو ۲۸ تومان افزایش قیمت پیدا کرده و ۴۴۶۰ تومان عرضه می‌شود.
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
افزایش ۸ریالی نرخ دلاربانکی
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۲ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۵ واحد پولی کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
[ تعداد بازدید : ۹۲ ]
مسیرخوانی قیمت دلار در هفته پیش رو
روز چهارشنبه، دلار از کف ۲۵ روزه بالا آمد، ولی این افزایش نیز نتوانست مانع از منفی شدن بازدهی آن در هفته گذشته شود. در پنجمین روز هفته گذشته، شاخص بازار ارز ۲ تومان افزایش را ثبت کرد و به قیمت ۳ هزار و ۷۷۷ تومان رسید.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
[ تعداد بازدید : ۱۱۲ ]
مقام مسئول:عراق بزرگترین بازار حال و آینده ایران است
عضو هیات رئیسه و دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق از عراق به عنوان بزرگترین بازار حال و آینده ایران یاد کرد که تثبیت حضور در آن آثار مثبت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برای کشورمان به دنبال دارد.
۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
[ تعداد بازدید : ۳۲۲ ]
واعظی از تلاش برای برقراری تجارت آزاد بین ایران و ترکیه خبر داد
رئیس ایرانی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه به برقراری تجارت ترجیحی بین ایران و ترکیه از سال 2015 میلادی اشاره کرد و گفت: تلاش می شود روابط آزاد تجاری بین دو کشور برقرار شود.
۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
[ تعداد بازدید : ۳۷۱ ]
لیست ۱۱۴ کالای ممنوع‌الورود اعلام شد
لیستی که بر اساس آن دستگاه‌های دولتی مجاز به واردات ۱۱۴ قلم کالا نیستند اعلام شد.
۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
[ تعداد بازدید : ۳۴۶ ]
دوپینگ سرمایه‌‌خارجی برای اشتغالزایی
هدف‌گذاری برنامه ششم تحقق رشد ۸ درصدی با جذب سرمایه‌گذاری خارجی است.
۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
[ تعداد بازدید : ۳۵۶ ]
دلگرمی نمایندگان اوپک از اظهارات روسیه
نمایندگان اوپک اعلام کردند از آمادگی روسیه برای گفت‌وگو درباره تغییرات در توافق کاهش تولید که زمینه را برای اقدامات بیشتر به منظور حذف مازاد عرضه جهانی فراهم می‌کند، دلگرم شده‌اند.
۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
[ تعداد بازدید : ۳۵۳ ]
حضور گسترده در منطقه و بازار رقابتی با رشد ترانزیت
قائم‌مقام راه‌آهن اعلام کرد: از اولویتهای اصلی راه‌آهن حمل بار و افزایش سهم بار در کشور است، بنابراین تکمیل پروژه‌های توسعه‌ای که بتواند به این امر کمک کند بسیار مهم و از شاخصهای اصلی به شمار می‌رود.
۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
[ تعداد بازدید : ۳۴۵ ]
تولید 5000 مگاوات برق با سرمایه‎‎‏‏گذاری خارجی
مدیر گروه نظارت بر قراردادهای سرمایه‌گذاری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی کشور از فعالیت این شرکت در زمینه انجام سرمایه‏‏‌گذاری‏‏‌های خارجی در تولید برق خبر داد و گفت: قرارداد تولید برق به میزان پنج هزار مگاوات از سوی جمهوری اسلامی ایران با شرکت‏‏ها و سرمایه‌‏‏گذاران کشور ترکیه منعقد شده است.
۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
[ تعداد بازدید : ۳۴۲ ]
۶ دلیل گرانی دلار
دلار در بهار ۹۶ نوسانات محدودی داشته، ولی در شروع فصل دوم تا نزدیکی مرز ۳ هزار و ۸۰۰ تومان رشد کرده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد فضای بازار با شروع تابستان تغییر کرده و دگرگونی فضا در بخشی از نوسانات قیمت نمایش یافته است.
۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
[ تعداد بازدید : ۳۷۶ ]
قاچاق گوشی‌های آیفون ربطی به واردکنندگان قانونی ندارد
سرپرست امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که تعداد شرکت‌های مجاز واردکننده آیفون تغییری نکرده و قاچاق این نوع از تلفن‌های همراه ربطی به آنها ندارد.
۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
[ تعداد بازدید : ۴۶۰ ]
صادرات 17 هزار تن سبزی و صیفی از اندیمشک به روسیه
مدیر جهاد کشاورزی اندیمشک در استان خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 17هزار تن انواع محصول سبزی و صیفی تولید کشاورزان این شهرستان به کشور روسیه صادر شده است.
۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
[ تعداد بازدید : ۴۹۵ ]
رینگیت مالزی قوی ترین ارز آسیا شد
در حالی که سرمایه گذاران با توجه به علائم بهبود شرایط اقتصادی مالزی تمایل خود را بر فعالیت در بازار این کشور جنوب شرق آسیا نشان داده اند، وضعیت دارایی مالزی رو به بهبود است، به گونه ای که گفته می شود رینگیت واحد پول مالزی قوی ترین ارز آسیا شده است.
۰۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
[ تعداد بازدید : ۵۰۴ ]
دولت در حال پیگیری مساله دریافت پول صادرات پتروشیمی از چین است
معاون وزیر نفت با بیان این که در صادرات پتروشیمی به چین مشکلی نداریم و فقط، مشکل در موضوع پرداخت پول ناشی از صادرات است، گفت: این مساله به جایی رسیده که مقامات ارشد دولت های دو کشور باید درباره آن مذاکره کنند.
۰۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
[ تعداد بازدید : ۶۱۳ ]
صفحه ۱ از ۲۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »