ارز

خطای در بازار ارز با تحریک تقاضا
در سومین روز هفته، دلار دومین رشد متوالی را تجربه و از سطح 3 هزار و 850 تومان عبور کرد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
[ تعداد بازدید : ۳۶ ]
نرخ بانکی ۲۳ ارز افزایش یافت
بانک مرکزی تغییرات نرخ ۳۹ ارز بانکی را برای امروز سه‌شنبه اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۳ ارز افزایش و ۱۳ ارز کاهش و ۳ ارز نیز ثابت ماند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
[ تعداد بازدید : ۳۱ ]
دلار بانکی۳۲۳۶۰ ریال شد
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه ۴ بهمن ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۹ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت روز گذشته کاهش و نرخ ۲۳ ارز از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش یافت و نرخ ۷ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
چرا مردم مقابل صرافی‌ها صف بستند؟
گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که جمعی از مردم مقابل صرافی‌ها صف بسته‌اند؛ دلیل این اتفاق به نظر می‌رسد اختلاف قیمت 100 تومانی دلار در بازار با قیمت دستوری باشد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶
[ تعداد بازدید : ۵۵ ]
افزایش قیمت دلار در بازار آزاد
هر دلار آمریکا امروز در بازار تهران با اندکی افزایش قیمت ۳۷۱۹ تومان، یورو ۴۱۶۰ تومان و هر پوند انگلیس نیز ۴۹۰۹ تومان فروخته می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
ذخایر ارزی ایران ۱۳۵میلیارد دلار شد
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا از افزایش ۲۵.۵میلیارد دلاری ذخایر ارزی ایران در سال ۲۰۱۶ میلادی و رسیدن به رقم ۱۳۵.۵میلیارد دلار خبر داد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
[ تعداد بازدید : ۱۷ ]
دلار در سراشیبی قیمت
امروز در بازار ارز، هر دلار آمریکا ۳۷۲۵ تومان عرضه می‌شود. همچنین، یورو ۴۱۹۶ تومان، پوند انگلستان ۴۸۶۵ تومان و لیر ترکیه ۱۰۴۲ تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
[ تعداد بازدید : ۹ ]
آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز/ دلار ۳۸۳۰ تومان شد
صرافی های تهرانی هم اکنون نرخ فروش هر دلار امریکا را روی تابلوهای خود ۳۸۳۰ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان درج کرده اند.
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
[ تعداد بازدید : ۷ ]
شور سکه در ماه منفی دلار
در آخرین روز دی‌ماه، شاخص بازار ارز با قیمت 3 هزار و 855 تومان به‌کار خود پایان داد که 15 تومان کمتر از روز چهارشنبه بود.
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۳۵
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
سایه پررنگ سیاست بر بازار طلای 2017
موسسه سرمایه گذاری ام کی اس سوئیس اعلام کرد که «سیاست» مهمترین عامل موثر بر قیمت جهانی طلا و ارزش دلار در سال 2017 میلادی خواهد بود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
[ تعداد بازدید : ۱۵ ]
مکانیسم تعیین نرخ ارز مهم‌تر از تک نرخی شدن /تکلیف اقتصاد در تعیین نرخ ارز روشن نیست
محمد خوش چهره معتقد است: تک نرخی شدن ارز قابلیت اجرایی دارد اما پیش از آن باید مکانیسم اینکه نرخ ارز با چه مکانیسمی تعیین می شود بررسی شود. تکلیف اقتصاد در دولتی بودن یا آزاد بودن معلوم نیست.
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
قیمت ۲۷ ارز بانکی کاهش یافت
بانک مرکزی تغییرات نرخ ۳۹ ارز بانکی را در روز پنج شنبه اعلام کرد که طی آن نرخ ۶ ارز افزایش و ۲۷ واحد پولی کاهش یافت همچنین نرخ ۶ ارز نیز ثابت ماند.
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۱ ]
عملکرد صرافی‌های منتخب در خرید و فروش ارز
بانک مرکزی می گوید نرخ اسکناس دلار در پایان روز کاری گذشته به ۳۷۶۰ تومان رسیده؛ این در حالی است که یورو هم نرخی معادل ۴۲۴۱۹ ریال را به ثبت رسانده است.
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
[ تعداد بازدید : ۱۱ ]
نرخ دلار بانکی چهار ریال افت کرد
دلار آمریکا امروز (چهارشنبه) با افت چهار ریالی در نرخ گذاری بانک مرکزی، بیشترین میزان کاهش را در یک ماه اخیر ثبت کرد و در مقابل پوند انگلیس و یورو افزایش قیمت داشتند.
۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
کاهش نرخ دلار بانکی
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (سه‌شنبه ۲۸ دیماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز دوشنبه کاهش و نرخ ۱۸ ارز از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش یافت و نرخ ۷ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
[ تعداد بازدید : ۱۵ ]
افزایش نرخ ۱۴ ارز بانکی
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه ۲۷ دی ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز یکشنبه افزایش، نرخ ۱۸ ارز از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش و نرخ ۷ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
صفحه ۱ از ۱۵ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »