بازار جهانی

نرخ ارز افزایشی شد
امروز نرخ انواع ارز در بازار آزاد با روند افزایشی همراه بود بطوریکه هر دلار آمریکا، 4017 تومان و هر یورو 4744 تومان معامله گردید.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
ایران و استراتژی «ژنرال نفت» در اجلاس آینده اوپک
تحولات سیاسی هم در جهان و هم در منطقه همواره بر صنعت نفت و تصمیمات اوپک تاثیرگذار بوده و هست، با توجه به شرایطی که در کشورهای منطقه به ویژه عراق پیش آمده و همچنین مواضع آمریکا و نیز تاکید کارشناسان بر تمدید توافق پیشین اوپک، استراتژی و سیاستی که ایران به عنوان یکی از اعضای موثر اوپک در اجلاس پیش رو اتخاذ خواهد کرد بسیار حائز اهمیت است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
توتال فرانسه: آمریکا تهران را یک‌جانبه تحریم کند در ایران می‌مانیم
شرکت فرانسوی نفتی توتال اعلام کرد حتی اگر آمریکا تحریم یک‌جانبه علیه تهران اعمال کند به همکاری با ایران پایان نخواهد داد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
[ تعداد بازدید : ۸۹ ]
اجازه دهید ارز گران شود!
رییس سابق سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: نرخ ارز را نباید دستوری تعیین کرد و باید اجازه داد تا نرخ ارز در فضای رقابتی تعیین شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۵
[ تعداد بازدید : ۹۰ ]
افزایش نرخ 20 ارز بانکی
بانک مرکزی امروز (سه شنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن ارزش 20 ارز همچون دلار آمریکا نسبت به دیروز افزایش و 17 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ 2 ارز نیز تغییری نداشت.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱۳۲ ]
افزایش قیمت دلار و پوند بانکی و افت یورو
بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 25ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و 12 ارز دیگر از جمله یورو کاهش یافت؛ 2 ارز نیز تغییری نداشت.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱۳۲ ]
بازار ارز، اخبار ترامپ را پیش‌خور کرد
تحلیلگر اقتصاد بین‌الملل می‌گوید: معمولا بازارهای ایران اخبار را پیش‌خور می‌کنند و بخش عمده افزایش قیمت دلار در هفته‌های اخیر ناشی از پیش‌بینی بازار از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا در برابر برجام و پیش‌خور کردن آن بود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
[ تعداد بازدید : ۹۶ ]
تنش‌ها در عراق قیمت نفت را افزایش داد
در حالی که نیروهای دولتی عراق وارد شهر کرکوک شده و کنترل این شهر را پس گرفته اند قیمت جهانی نفت در معاملات امروز با افزایش همراه شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
[ تعداد بازدید : ۱۰۱ ]
ادامه کاهش نرخ دلار در بازار آزاد
امروز قیمت ارز با نوسان مواجه بود ولی دلار آمریکا با اندکی کاهش قیمت 3996 تومان معامله شد تا همچنان در کانال 3900 تومان باقی بماند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
[ تعداد بازدید : ۱۶۲ ]
واردات نفت کره جنوبی از ایران در سپتامبر به بالاترین رقم رسید/ کاهش صادرات نفت ایران در مهر‌۹۶ به‌دلیل تعمیرات
در حالی که تهران در تلاش است تا سهم ازدست‌رفته خود از بازار نفت در دوران تحریم‌ها را پس بگیرد، واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه سپتامبر به بالاترین رقم در ۶ ماه گذشته رسید.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
[ تعداد بازدید : ۱۶۷ ]
تثبیت نرخ ارزهای بانکی
بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی ارزش همه آنها نسبت به دیروز تغییری نداشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱۴۸ ]
فرودگاه نجف قیمت بنزین هواپیما را افزایش داد
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: مسئولان فرودگاه نجف در اقدامی غیرمنطقی و سودجویانه، نرخ سوخت هواپیما در این فرودگاه را از ۹۸ سنت به یک دلار و ۲۴ سنت افزایش داده‌اند، این اقدام موجب افزایش هزینه شرکت‌های هواپیمایی خواهد شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
[ تعداد بازدید : ۱۸۲ ]
تصمیمات آمریکا خللی در روند مذاکرات نفتی ایران ایجاد نکرده است
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه تصمیمات اخیر آمریکا خللی در روند مذاکرات بین ایران و شرکت‌های نفتی بین‌المللی ایجاد نکرده، ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال ۱۰ قرارداد نهایی شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
[ تعداد بازدید : ۱۸۷ ]
نایب رئیس اتاق ایران: تعدیل نرخ ارز به نفع صادرات است
«پدرام سلطانی» نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، تعدیل افزایشی این روزهای نرخ ارز را به نفع صادرات کشور دانست و ابراز امیدواری کرد، دولت استفاده بهتری از ابزارهای توسعه صادراتی خود داشته باشد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۸۹ ]
با زنگنه تا ۱۴۰۰/وعده‎های بلندمدت وزارت نفت ۴ تایی شد
تا امروز تکمیل و تحقق ۴ پروژه مهم وزارت نفت به سال ۱۴۰۰ موکول شده و احتمال افزایش تعداد پروژه هایی که تکمیل و تحقق آنها به سال ۱۴۰۰ موکول می شود وجود دارد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
[ تعداد بازدید : ۲۶۰ ]
آینده دلار در برزخ یک انتخاب
سرمایه‌گذاران با اضطراب منتظر تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره انتصاب مجدد جانت یلن به عنوان رییس بانک مرکزی یا انتخاب یک جانشین جدید هستند.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
[ تعداد بازدید : ۳۲۸ ]
صفحه ۱ از ۷۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »