اخبار عمومی اقتصادی

نفت امروز هم گران شد
پس از آنکه عربستان وعده داد که از ماه آینده میلادی صادرات نفت خود را کاهش دهد و اوپک نیز از چند عضو خود خواست تا میزان تبعیت خود از توافق کاهش تولید را افزایش دهند، قیمت نفت امروز نیز افزایش قیمت های دیروز را تداوم بخشید.
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
سفیر کره جنوبی: شرکت‌های کره‌ای انتظار فعالیت بیشتری در ایران دارند
«کیم سونگ هو» سفیر کره جنوبی در کارگاه آموزشی وزارت دادگستری برای سرمایه‌گذاران این کشور گفت: شرکت‌های کره جنوبی که در ایران هستند، انتظار فعالیت بیشتر در ایران را دارند و به همین خاطر باید با قوانین ایران آشنا شوند.
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
[ تعداد بازدید : ۳۱ ]
نگرانی ۷۱ اقتصاددان حامی دولت از کابینه دوازدهم/نامزدهای مطرح تیم اقتصادی آینده واجد شرایط نیستند
نگرانی ۷۱ اقتصاددان حامی دولت از کابینه دوازدهم/نامزدهای مطرح تیم اقتصادی آینده واجد شرایط نیستند
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
قاچاقچی حرفه‌ای کیست؟
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از متلاشی شدن بیش از ۱۱۰۰ باند قاچاق کلان و سازمان‌یافته در سال قبل خبر داده است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
هدفمندسازی یارانه‌ها هدفمند شود!
رئیس شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت گفت: امیدواریم دولت دوازدهم با هدفمند کردن طرح هدفمندسازی یارانه‌ها به واحدهای تولیدی کمک کند زیرا با هدفمندسازی صورت گرفته صنایع ما در حال نابودی است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
بنزین گران خواهد شد؟
با وجود این که طبق مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۶، قیمت بنزین و حامل‌های انرژی در سال جاری نباید افزایش پیدا کند، افزایش میزان مصرف بنزین و عدم کاهش آن از ابتدای سال تاکنون احتمال سهمیه بندی یا گران شدن این حامل انرژی را قوت بخشیده است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
آمار تامل برانگیز لیزینگ‌ها/ اختصاص ۸۳ درصد تسهیلات به خودرو
دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ضمن تشریح آخرین گزارش از عملکرد صنعت لیزینگ، از سهم ۸۳ درصدی خودرو از دریافت تسهیلات لیزینگ و سهم ناچیز سایر بخش‌ها از جمله کالای بادوام و غیر منقول و همچنین تجهیزات درمانی خبر داد.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
[ تعداد بازدید : ۷۶ ]
آخرین وضعیت سپرده‌گذاری در بانک‌ها
تغییرات روند سرمایه‌گذاری در بانک‌ها از کاهش سرعت سپرده‌گذاری حکایت دارد.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
آخرین وضعیت انتقال سرور تلگرام به ایران / افتتاح گام اول دولت الکترونیک
معاون وزیر ارتباطات با بیان این که شبکه‌های اجتماعی خارجی اگر می‌خواهند در ایران فعالیت کنند، باید سرورهایشان را به ایران بیاورند و به آنها فرصت داده‌ شده گفت: به همین دلیل تلگرام هم باید این موضوع را بپذیرد. در غیر این صورت مشمول سیاست‌های مصوب خواهند شد.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
[ تعداد بازدید : ۷۶ ]
برداشت برنج آغار شد/ ممنوعیت واردات کوتاه شد
مدیرکل دفتر غلات وزارت جهاد کشاورزی از آغاز برداشت برنج در استان‌های شمالی و کاهش تدریجی قیمت این محصول خبر داد و گفت: ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت تا سال گذشته چهار ماهه بود اما در راستای تنظیم و کنترل بازار به سه ماه تقلیل پیدا کرد که از شهریور ماه اعمال می‌شود.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
"حجتی" وزیر کشاورزی می‌ماند
یک مقام ارشد در وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که حجتی با درخواست اتحادیه‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی و تاکید مسئولان دولتی برای دولت دوازدهم در وزارت جهاد کشاورزی باقی می‌ماند و به نظر می‌رسد روحانی او را برای این وزارتخانه مجددا به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
نشانه‌های رونق کلنگی‌ها
رشد صدور پروانه های ساختمانی در زمستان قبل و افزایش ساخت و ساز در بافت فرسوده طی دو ماه ابتدای سال جاری علامت تغییر در معادله ساخت مشارکتی به نفع مالکان زمین را نشان داد.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
قیمت سوخت گازوئیل باید افزایش یابد
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: تا زمانی که سوخت گازوئیل ارزان است، تغییر رفتاری در ناوگان حمل و نقل باری کشور صورت نخواهد گرفت. بنابراین راه‌حل اصلی برای اصلاح مصرف سوخت افزایش قیمت آن است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
وزیر انرژی امارات متحده عربی:  بازارهای نفت در نیمه دوم امسال تحکیم می‌شوند
وزیر انرژی امارات متحده عربی ابراز امیدواری کرد که عرضه در بازارهای جهانی در نیمه دوم سال میلادی جاری که تقاضا افزایش پیدا می‌کند، محدودتر شود.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
[ تعداد بازدید : ۸۱ ]
صفحه ۱ از ۱۵۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »