اخبار عمومی اقتصادی

"تعزیرات" در هیج جای دنیا نداریم
نائب رئیس اتاق اصناف تهران در ادامه با بیان اینکه در کل دنیا سازمانی به نام تعزیرات حکومتی وجود ندارد افزود: بهتر است در این زمینه فرهنگ سازی شود و علت گران فروشی از ریشه مشخص و حل و فصل شود.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
[ تعداد بازدید : ۲۱ ]
"مونتاژ"، بلای جان صنعت خودرو/"مهندس" صادر می‎کنیم
معاون اتاق بازرگانی ایران گفت: تا زمانی مونتاژکاری پولسازتر و آسان تر است و دولت ها با ابزارهای تعرفه، رقبای خودروسازان داخلی را از صحنه بیرون می کنند خلاقیت و نوآوری برای تولید داخلی ایجاد نمی شود.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
[ تعداد بازدید : ۲۱ ]
فردی ۵۰۰ میلیون تومان گرفت که راهبرد صنعت ایران را بنویسد اما ننوشت
رئیس دانشکده خودروی دانشگاه علم و صنعت گفت: سال ۸۱ به فردی ۵۰۰ میلیون تومان پول دادند که راهبرد صنعت ایران را بنویسد اما وی پس از دو سال اعلام کرد صنعت ایران نیازی به راهبرد ندارد زیرا دولت ها سلیقه ای عمل می کنند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
[ تعداد بازدید : ۲۲ ]
کنایه "گنجشکی" به سخنان وزیر راه
درحالی مقام مسئول وزارت راه از تحریف اصلاح آیین‌نامه کنترل ساختمان توسط برخی انتقاد کرده که رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با کنایه "گنجشکی" به اظهارات وزیر راه، می‌گوید اصلاح آیین‌نامه کنترل ساختمان کیفیت ساخت‌وساز را بالا نمی‌برد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
[ تعداد بازدید : ۲۳ ]
اگر راه نجات"اقتصاد ایران" اروپا و امریکا بود ۱۰ سال پیش از گرسنگی می‌مردیم
آل اسحاق با بیان اینکه دنیا فقط اروپا و آمریکا نیست گفت:‌ اگر اقتصاد ایران چاره ای جز برقراری ارتباط با آمریکا و اروپا نداشت باید ۱۰ سال پیش از گرسنگی می‌مردیم.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
[ تعداد بازدید : ۲۲ ]
ارتباط گرانی دلار با پرداخت یارانه نقدی به ۷۰ میلیون نفر
رئیس اتاق ایران و چین با بیان این که افزایش نرخ دلار ناشی از بی برنامگی دولت بوده است گفت: دولت نتوانسته قیمت دلار را کنترل کند چرا که هزینه های بی موردی را بر خود تحمیل کرد که یکی از آنها پرداخت یارانه ی ۷۰ میلیون نفر است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
دسترسی به اطلاعات گمرک لحظه‌ای شد
رییس کل گمرک ایران اعلام کرد: دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات صادرات، واردات و ترانزیت به کمک بزرگترین بانک اطلاعات تجارت خارجی کشور فراهم شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
[ تعداد بازدید : ۵۴ ]
۱۰ تومانی و ۲۰ تومانی در انتظار خروج از اقتصاد ایران
هر چند بانک مرکزی طی ۲۰ سال گذشته چهار اسکناس را از اقتصاد ایران خارج کرده، اما دو اسکناس ۱۰ تومانی و ۲۰ تومانی با وجود عدم چاپ هنوز جزو اسکناس‌های در جریان محسوب می‌شوند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
مهلت ۴روزه مردم برای واریز مانده سهام عدالت
مهلت تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت ۴ روز دیگر به پایان می رسد و در صورتی که مانده بدهی اقساط سهام عدالت تسویه نشود، مشمولان طرح سهام عدالت مالک ان نخواهند بود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
خرید غذای دام از بازار جهانی با وجود مشکلات در حال انجام است
مدیرکل حوزه مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: این شرکت ۲۰۰ هزار تن ذرت دامی، ۱۴۷ هزار تن جو دامی، ۶۰ هزار تن کنجاله سویا و یک هزار تن گوشت منجمد گوساله خریداری کرده و در حال گذراندن تشریفات اداری جهت ورود به کشور است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۵۸
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
قیمت جهانی نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در نتیجه کاهش میزان ذخایر نفت خام آمریکا و نگرانی ها از احتمال اختلال در عرضه نفت به دلیل بالا گرفتن تنش ها در خاورمیانه، قیمت نفت امروز با افزایش مواجه بود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۵۱ ]
افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت ناوگان ملی با ورود کشتی‌های کره‌ای
معاون مالی کشتیرانی جمهوری اسلامی گفت: با ورود ۱۰ شناور ساخته شده در کره جنوبی ظرفیت ناوگان ملی به میزان ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
[ تعداد بازدید : ۴۸ ]
ادعای عجیب آقای جهانگیری: ۶ ماهه ۱.۵ میلیون شغل ایجاد کردیم
معاون اول رئیس جمهور روز گذشته اعلام کرده که دولت در شش ماهه امسال ۱.۵ میلیون شغل ایجاد کرده است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۱
[ تعداد بازدید : ۴۸ ]
خسارات اقتصادی جاسوسی دری‎اصفهانی اعلام شود/۴ جاسوس در تیم هسته‌ای شناسایی شدند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه بر اساس تحقیقات انجام شده ۴جاسوس در تیم مذاکرات هسته ای فعالیت داشته‌اند، از کمیسیون امنیت ملی خواست به موضوع حضور جاسوسان در تیم مذاکرات هسته ای کشور ورود و خسارات اقتصاد ناشی از آن را به مردم اعلام کند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۴۷ ]
صفحه ۱ از ۱۶۹ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »