اخبار عمومی اقتصادی

دبیر سندیکای لوله و پروفیل ایران:تعرفه های جدید واردات مواد اولیه فولاد حمایت از تولید است
دبیر سندیکای لوله و پروفیل فولادی ایران با تاکید بر لزوم حمایت از شرکت ها و صنایع کوچک و متوسط داخلی، گفت: اعلام تعرفه های جدید واردات مواد اولیه فولادی در راستای حمایت از تولید، کار و اشتغال ایرانی است.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
[ تعداد بازدید : ۳ ]
لایحه بودجه ۱۱۹۴ تریلیونی بسته شد+پیوست‌ها
دولت لایحه بودجه ۱۳۹۷ را با سقف ۱۱۹۴ تریلیون تومان به مجلس تقدیم کرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
[ تعداد بازدید : ۴ ]
دولت ۱۲ هزار میلیارد بیشتر مالیات می‌گیرد
دولت در نظر دارد در سال آینده ۱۲۸ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی داشته باشد که نسبت به سال جاری حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان آن را افزایش داده است.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
[ تعداد بازدید : ۳ ]
پول؛ علت ایست کنتورهای هوشمند
در حال حاضر ۳۴ میلیون مشترک برق در سراسر کشور وجود دارد که اگر هزینه تعویض هر کنتور ۴۰۰ هزار تومان باشد، نیازمند ۱۲ هزار میلیارد تومان برای تعویض تمام کنتورهای کنونی و استفاده از کنتورهای هوشمند هستیم و طبق اعلام مدیر عامل توانیر، اگر دولت بپذیرد که هزینه‌های اجرای این طرح از محل منافع آن قابل بازگشت است، می‌توان زمینه اجرای آن را فراهم کرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
[ تعداد بازدید : ۵ ]
استفاده از ظرفیت مغفول مانده تعاونی‌ها برای اشتغال
رییس اتاق تعاون ایران معتقد است: برای حل معضل بیکاری در کشور دولت باید از ظرفیت‌های بالقوه و نادیده گرفته شده بخش تعاون استفاده کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
[ تعداد بازدید : ۴ ]
جلوگیری از فرار سرمایه با اقتصاد شیشه‌ای
اخیرا مشاور وزیر راه و شهرسازی پرده از آمار ترسناکی برداشته است؛ حسین عبده تبریزی گفته که 5/1‌میلیون ایرانی در صف مهاجرتند و 20‌میلیارد دلار خروج سرمایه داشته‌ایم.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
[ تعداد بازدید : ۵ ]
قانون کار ۲۰۳ماده بی‌خاصیت نمی‌خواهد!
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار مهمترین دغدغه جامعه کارگری را امنیت شغلی دانست و گفت: درباره ماده ۷ که روح قانون کار است باید تعریف صریح و شفافی در مورد انواع قراردادها ارائه شود.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱۱ ]
انتقاد ایران از بیانیه اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به بیانیه پایانی اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت، آن را نمونه ای آشکار از عدم درک صحیح واقعیت ها و اولویت های منطقه دانست.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
[ تعداد بازدید : ۱۱ ]
واردات شکر ممنوع شد
معاون توسعه بازرگانی و صنایع تبدیلی وزیر کشاورزی از ممنوعیت واردات شکر و بی نیازی از آن تا پایان امسال خبر داد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
[ تعداد بازدید : ۲۲ ]
زلزله چه بر سر تاسیسات آبرسانی تهران می‌آورد؟
قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: به منظور تامین آب تهران در زمان زلزله برنامه‌ای در نظر گرفته شده که روی ۸۰ مخزن آب تهران دریچه قطع اضطراری آب وصل شود تا بدین طریق بتوان نگرانی برای تامین آب در زمان حادثه را از بین برد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
زنگ خطر اتمام انرژی از طرف خانه‌های غیراستاندارد
هشدار روز گذشته رئیس مرکز تحقیقات راه و مسکن مبنی بر این‌که با ادامه روند فعلی، ایران به واردکننده انرژی تبدیل می‌شود لزوم ساخت و سازهای ایمن، استاندارد و پاک را بیش از پیش گوشزد کرد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
بازار فرش دستباف در رکود مطلق است/قوانین مالیاتی را اصلاح کنید
رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف با تاکید بر رکود حاکم بر این بازار گفت: اگر مالیات از بخش فروش فرش برداشته شود، سرمایه‌ای که وارد مشاغل کاذب و بخش غیرمولد شده راهی صنعت فرش می‌شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
[ تعداد بازدید : ۱۶ ]
مالیات بر ارزش افزوده پدر صنایع را در آورده است
رییس انجمن صنایع چرم ایران با انتقاد از لحاظ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده برای صنایع، گفت: دریافت این مالیات توسط دولت، پدر صنایع را در آورده و صنعت چرم را با رکود مواجه کرده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
تابلوی "ایست" مقابل کاهش تعرفه‌های واردات فولاد
رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به کاهش تعرفه واردات برخی اقلام فولادی که اخیراً رخ داد، گفت: این کاهش تعرفه فعلا مشمول دو قلم کالای فولادی شده است ولی نباید به دیگر موارد تسری پیدا کند.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
صفحه ۱ از ۱۸۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »