سکه و طلا

طلای جهانی ثابت ماند
طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران منتظر بیانیه بانک مرکزی آمریکا برای دریافت نشانه‌هایی درباره دورنمای سیاست پولی این کشور بودند، ثابت ماند.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
افزایش اندک طلا در بازار جهانی
طلا پس از این که روز گذشته به بالاترین قیمت در یک ماه گذشته صعود کرد، در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی با انتظار سرمایه‌ گذاران برای نتیجه نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا اندکی افزایش یافت.
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
[ تعداد بازدید : ۵۴ ]
امیدها به افزایش قیمت طلا بیشتر شد
امید کوتاه‌مدت طلا تشدید شده است. رشد بیش از 2درصدی بهای اونس طلا در هفته گذشته و به‌ویژه عبور آن از مرز 1250 دلار موجب شده که اکثر کارشناسان حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران خرد انتظار ادامه رشد ارزش فلز زرد را در آخرین هفته ماه جولای داشته باشند. مهم‌ترین دلیل این نگاه، ادامه تنش‌های ترامپی، ضعف دلار و شتاب فنی طلا است.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
[ تعداد بازدید : ۸۹ ]
طلا ۱۰ دلار گران شد
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۱۰ دلار و ۴۹ سنت، معادل ۰.۸۴ درصد افزایش به ۱۲۵۴ دلار و ۹۸ سنت رسید.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱۴۷ ]
عقب نشینی طلا در بازار جهانی
طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ثابت ماندن دلار در آستانه نشست سیاست پولی بانک مرکزی اروپا، اندکی کاهش یافت.
۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
[ تعداد بازدید : ۲۱۶ ]
رئیس اتحادیه طلا: افت نرخ دلار، قیمت طلا در بازار را کاهش داد
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر می گوید که افت نرخ دلار در هفته های اخیر سبب شده تا قیمت طلا در بازارهای ایران با وجود افزایش قیمت جهانی آن رو به کاهش باشد.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
[ تعداد بازدید : ۲۲۷ ]
تداوم کاهش قیمت ها در بازار سکه و ارز
فعالان بازار سکه و ارز امروز (سه شنبه) کاهش قیمت ها را در بازار سکه پشت سر گذاشتند ضمن آنکه دلار آمریکا نیز در بازار افت داشت.
۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
[ تعداد بازدید : ۲۴۳ ]
افزایش ۲۲۷ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به بهار پارسال
سکه تمام طرح جدید در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته با افزایش ۲۲۷ هزار تومانی همراه شده است.
۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴
[ تعداد بازدید : ۳۲۹ ]
اونس به مرز ۱۲۰۰ دلار نزدیک شد؛ «شروع بد» طلا در ابتدای نیمه دوم سال /سقوط ۲۱ دلاری
اونس طلا که جمعه گذشته، آخرین روز ماه ششم میلادی را با بهای ۱۲۴۱ دلار به پایان برده بود، جمعه ششم جولای را با بهای ۱۲۱۲ دلار به اتمام رساند تا تنها ۱۲ دلار با مرز کانال پایین‌تر فاصله داشته باشد. اونس در حالی این روزها به مرز کانال ۱۱۰۰ دلار نزدیک شده که اوایل ماه ژوئن با رفتن به محدوده ۱۲۹۰ دلار، به گذر از مرز ۱۳۰۰ دلار چشم داشت.
۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
[ تعداد بازدید : ۴۸۷ ]
طلا و سکه در سراشیبی قیمت/ تقاضا بیشتر نشد
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تحلیل بازار جهانی و داخلی طلا و سکه تصریح کرد که به دنبال کاهش قیمت جهانی طلا، قیمت سکه و طلا در بازار داخلی روند نزولی پیدا کرده است.
۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
[ تعداد بازدید : ۴۹۹ ]
قیمت طلا به کمترین رقم در ۴ ماه گذشته رسید
پس از آنکه انتشار آمارهای قوی از بازار کار آمریکا احتمال افزایش مجدد نرخ بهره در آمریکا را بالا برد و موجب تقویت ارزش دلار شد، قیمت طلا دیروز به پایین ترین رقم در حدود ۴ ماه گذشته رسید.
۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
[ تعداد بازدید : ۴۸۱ ]
ثبات نرخ دلار و کاهش قیمت سکه در بازار
بازار ارز و سکه امروز - چهارشنبه - شاهد ثبات تقریبی قیمت‌ها بوده و در برخی اقلام اندکی کاهش قیمت را تجربه کرده است؛ به طوری که دلار آمریکا بدون تغییر مانده و ۳۷۸۰ تومان فروخته می‌شود همچنین سکه هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.
۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۵۶۶ ]
طلای جهانی ثابت ماند
طلای جهانی اوایل معاملات دوشنبه در آستانه تعطیلات روز استقلال آمریکا که کاهش حجم معاملات را بدنبال داشته است، تغییر چندانی نداشت.
۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
[ تعداد بازدید : ۵۷۶ ]
رئیس اتحادیه طلا: بازار سکه ثبات نسبی داشت و تقاضا برای ارز بالا رفت
رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور با اشاره به ثبات نسبی بازار سکه و طلا در روزهای گذشته، از افزایش تقاضا برای ارز به دلیل تعطیلات و انجام مسافرت های خارجی خبر داد.
۰۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
[ تعداد بازدید : ۶۷۰ ]
افزایش قیمت سکه در بازار آزاد در آستانه عید سعید فطر
بازار سکه و طلا در آستانه عید سعید فطر شاهد افزایش قیمت برخی مسکوکات طلا بود به شکلی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 5 هزار ریال افزایش نسبت به دیروز 12 میلیون و 114 هزار ریال فروخته شد.
۰۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
[ تعداد بازدید : ۷۳۲ ]
قیمت سکه نزولی شد
در بازار امروز - یکشنبه - سکه تمام طرح جدید با روند نزولی و کاهش ۳۰۰۰ تومانی نسبت به دیرو.ز به قیمت یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان عرضه می شود و دلار آمریکا با ادامه روند ثبات خود ۳۷۵۹ تومان در بازار امروز قیمت دارد.
۰۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
[ تعداد بازدید : ۷۳۷ ]
صفحه ۱ از ۳۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »