بانک و بیمه

پرداخت ۱۵۷۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات در دولت تدبیر و امید توسط بانک ملی ایران
بانک ملی ایران طی چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید بیش از 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت کرده است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
[ تعداد بازدید : ۵۶ ]
۴ عامل شکنندگی نظام بانکی در ایران
نشریه رسمی بانک مرکزی در پژوهشی از وقوع 4 تب در فاصله سال‌های 1351 تا 1394 خبر داد. به استناد این پژوهش، تب نخست پس از انقلاب اسلامی و با وقوع جنگ تحمیلی رخ داد.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
[ تعداد بازدید : ۸۸ ]
با حمایت مالی بانک انصار مسابقات رالی اتومبیل‌رانی برگزار شد
در ادامه حمایت‌های مالی بانک‌انصار از فعالیت‌های ورزشی و تفریحی ، به ویژه مسابقات ‌رالی ‌اتومبیلرانی، این بار تور یکروزه ، زیر نظر هیئت موتورسواری واتومبیلرانی استان تهران، در مرکز استان مازندران شهر ساری برگزار شد .
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱۴۶ ]
بانکداری الکترونیکی مهمان ویژه نمایشگاه الکامپ
مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، گفت: در نمایشگاه امسال توجه ویژه‌ای به شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیکی شده است.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
[ تعداد بازدید : ۲۳۴ ]
بانک‌ها نباید سود بالای 15 درصد بدهند
رئیس کل بانک مرکزی گفت:هیچ بانکی نباید مجاز باشد سود علی‌الحساب را بیشتر از آنکه در شورای پول واعتبار تصویب شده بدهد ،نرخ مصوب شورای پول و اعتبار 15 درصد است.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
[ تعداد بازدید : ۲۳۵ ]
مجمع ۸ بانک و موسسه در یک روز/۳ شرط بانک مرکزی محقق شد؟
در حالی بانک مرکزی روز گذشته ۳ شرط مهم را برای برگزاری مجامع بانک ها اعلام کرد که ۸ بانک و موسسه همزمان روز شنبه ۳۱ تیر مجمع دارند. آیا سه شرط بانک مرکزی برای برگزاری این مجامع محقق شده است؟
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
[ تعداد بازدید : ۲۱۲ ]
بانک مرکزی نرخ دلار، پوند و یورو بانکی را در 26 تیر افزایش داد
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد: بر مبنای قییمت های جدید، ارزش 30 واحد پولی از جمله دلار، یورو و پوند انگلیس افزایش یافت، چهار ارز هم کاهش ارزش داشتند و نرخ پنج ارز نیز ثابت ماندند.
۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
[ تعداد بازدید : ۲۵۷ ]
رشد 79 هزار میلیارد ریالی تسهیلات پرداختی بانک ها در بهار امسال
تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی طی سه ماهه نخست امسال به 1013.6 هزار میلیارد ریال رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل به میزان 79.6 هزار میلیارد ریال (معادل 8.5 درصد) افزایش داشته است.
۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
[ تعداد بازدید : ۲۳۳ ]
نرخ بهره بانکی مهم‌ترین مشکل بازار سرمایه
میزان به نقل از کارشناس ارشد اقتصادی در خصوص روند بازار سرمایه نوشت: روزهای اخیر اتفاق‌های بزرگ و مهمی در عرصه اقتصاد کشور رخ داد که همه آن‌ها در بازار سرمایه تاثیر مثبت دارد.
۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
[ تعداد بازدید : ۳۱۲ ]
طیب نیا: بانک ملی در کاهش نرخ سود بانکی پیشگام شود
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از بانک ملی ایران انتظار می رود به عنوانی با ریسک صفر، در کاهش نرخ سود پیشگام باشد.
۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۴۱ ]
اشتباه تاریخی مقام پولی در بالا نگه داشتن سود بانکی
یکی اقتصاددان می‌گوید مقام پولی در چهار سال گذشته درباره بالا نگه داشتن نرخ سود اشتباه تاریخی کرده است که منجر به آن شده انگیزه صاحبان سرمایه برای سرمایه گذاری پول خود و ورود پولشان به بازار سرمایه از بین برود و اکنون فرصت آن است که برای جلوگیری از ایجاد بحران در نظام بانکی این رویه را اصلاح کند.
۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
[ تعداد بازدید : ۳۸۶ ]
نوبت به سپرده‌گذاران ۱۰۰میلیونی رسید
پرونده تعاونی اعتباری منحل شده ثامن‌الحجج بار دیگر به جریان افتاد و زمان اجرای تعهدات در مقابل پرداخت مانده سپرده‌های تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان فرا رسید. پرداخت تعهدات ثامن‌الحجج با خط اعتباری بانک مرکزی موجب شده تا این بانک با طلب حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان بزرگترین طلبکار ثامن‌الحجج باشد.
۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
[ تعداد بازدید : ۳۵۶ ]
متغیرهای مهم بانکی با رشد۲۰۶ درصدی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی
آمار بدهی دولت به بانک مرکزی، حجم سپرده‌ها، حجم سپرده قانونی، مانده اسکناس و ... به همراه رشد۲۰۶ درصدی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی در سال 95 اعلام شد.
۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۴
[ تعداد بازدید : ۳۶۲ ]
شرکت های بیمه گری در کمین کاهش نرخ سود بانکی
تیم اقتصادی دولت در کاهش نرخ سود بانکی عزم خود را جزم کرده و احتمالا در ماه های پیش رو نرخ سود سپرده بانکی کاهش پیدا خواهد کرد اما موضوعی که مهم است اینکه چه صنایعی از این کاهش نرخ سود سپرده بهره می برند .
۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۲
[ تعداد بازدید : ۲۹۹ ]
بررسی عملکرد یک و سه ماهه بیمه ملت در سال 96
بررسی سه ماهه عملکرد شرکت بیمه ملت به جهت کاهش نسبت خسارت قابل تامل است.در این راستا این شرکت توانسته با اتکا به مدیریت و ارزیابی بهینه ریسک، نسبت خسارت در این دوره را نسبت به دوره مشابه سال قبل در رشته های مذکور حدود 50 درصد کاهش دهد
۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۲۸
[ تعداد بازدید : ۲۸۰ ]
زمان واریز یارانه تیر ماه مشخص شد
بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی تیر ۹۶،دوشنبه هفته آینده بدون تغییر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۲۲
[ تعداد بازدید : ۲۵۶ ]
صفحه ۱ از ۵۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »