بانک و بیمه

جزئیات جدید از برنامه بانک مرکزی برای ساماندهی صرافی‌ها
قائم مقام بانک مرکزی گفت: به مرور زمان که روابط بانکی و کارگزاری در ایران توسعه یابد انتقال وجوه از صرافی ها به بانک ها انجام خواهد شد، تا سیستم بانکی وظیفه اصلی خود را در نقل و انتقال وجوه برای رفع نیازهای تولید و تجارت انجام دهد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
[ تعداد بازدید : ۰ ]
نقدینگی کشور ۱۱۲۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان شد
تازه ترین روایت رسمی بانک مرکزی از شاخص های اقتصادی در تابستان سال جاری نشان میدهد در این مدت، کل بدهی های خارجی ۷۹۱۰ میلیون دلار بوده است. نقدینگی هم با رشد ۲۸.۶ درصدی ۱۱۲۲ هزار میلیارد تومان شد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
[ تعداد بازدید : ۲ ]
بازگشت بانک ملت به بورس پس از ۱۹۳ روز غیبت
نماد معاملاتی بانک ملت که در روز ۲۶ تیرماه امسال بر روی قیمت ۲۳۷۳ ریال برای هر سهم بسته شده بود، پس از ۱۹۳ روز غیبت در پایان معاملات امروز بازار سرمایه قیمت ۱۲۴۲ ریال را برای هر سهم به خود دید و در افت ۱۰۱۴ واحدی شاخص کل نیز تاثیر زیاد و مستقیم داشت.
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
[ تعداد بازدید : ۲ ]
وزارت کار مقصر بیمه نبودن کارگران پلاسکو است/وزیرکار وعده‌های سرکاری ندهد
رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه وزارت کار در بحث بیکاری کارگران پلاسکو مقصر است گفت: با توجه به اینکه اکثر کارگران بیکار شده پلاسکو بیمه تأمین اجتماعی نبوده اند، امکان بهره مندی آنها از بیمه بیکاری مهیا نیست.
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
فقط ۳۵درصد واحدهای پلاسکو بیمه بود/ کلیه بیمه‌ها از سال آینده ٩ درصد ارزان می‌شود
عبدالناصر همتی با اشاره به اینکه بنا بر آخرین آمار رسیده فقط ٢١٠ واحد صنفی که ٣٥ درصد واحدهای پلاسکو را در بر می‌گیرد بیمه بودند، گفت: برآوردها نشان می‌دهد میزان تعهدات شرکت‌های بیمه ٤٩ میلیارد تومان است که تا کنون ٩ میلیارد تومان آن پرداخت شده است اما متاسفانه مالک ساختمان، پلاسکو را بیمه نکرده است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
نقشه دولت برای ارزان‌سازی بیمه‌ها
اخبار تایید شده نشان می‌دهد که با پیگیری‌های وزیر اقتصاد و بیمه مرکزی گشایشی در بحث مالیات بر ارزش افزوده صنعت بیمه ایجاد شده و براساس اصلاحاتی که قرار است به صورت ارائه لایحه از سوی دولت به مجلس ارائه شود، در آینده شاهد حذف مالیات برارزش افزوده بر صنعت بیمه خواهیم بود که این موضوع می‌تواند با کاهش نرخ بیمه‌نامه‌ها، به فروش بیشتر، افزایش بیمه‌شده‌ها و بهبود وضعیت صنعت بیمه و در نتیجه رشد ضریب نفوذ بیمه کمک کند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۴
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
مالک و مستاجر می‌توانند توافقی ساختمان را بیمه کنند/ فقط ۵درصد درآمد بیمه‌ها از محل بیمه آتش‌سوزی
کارشناسان بیمه می گویند: بیمه آتش سوزی یک بیمه جامع و ارزان است که هر کدام از طرفین مالک، مستاجر و هیات مدیره می توانند نسبت به بیمه ساختمان اقدام کنند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
راه‌حل نهایی حاکمیت شرکتی در بانک‌هاست
شواهد متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد نظام بانکی کشورمان دچار مشکلات ساختاری بسیار جدی است. حجم بالای دارایی‌های منجمد بانکی، حضور پررنگ موسسات غیرمجاز، ورشکستگی موسسات بزرگی همچون میزان و ثامن‌الحجج و عدم کاهش غیردستوری نرخ سود بانکی با وجود کاهش نرخ تورم همگی نشانه‌هایی از عدم کارکرد مناسب نظام بانکی و لزوم اصلاح ریشه‌یی آن هستند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳
[ تعداد بازدید : ۵۱ ]
نرخ سود سپرده‌ها دوباره کاهش می‌یابد؟
مدیرکل مدیریت بدهی‌های وزارت اقتصاد با اعلام اینکه در سال‌جاری تا به امروز ۵ هزار میلیارد تومان اوراق منتشر شده است،گفت: اسناد خزانه اسلامی برای نخستین بار عرضه می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
بانک ملی ایران در صدر ۵۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفت
در نوزدهمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، بانک ملی ایران علاوه بر کسب چند رتبه برتر، در صدر ۵۰۰ شرکت برتر ایران از نظر میزان فروش قرار گرفت.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۱
[ تعداد بازدید : ۴۷ ]
اطلاعیه بانک تجارت درباره شعبه ساختمان پلاسکو
به دنبال بروز حادثه آتش‌سوزی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو، روابط عمومی بانک تجارت با صدور اطلاعیه‌ای از خدمت‌رسانی شعبه بانک در این ساختمان در مکان جدید خبر داد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
تعطیلی سه بانک در روسیه!
بانک مرکزی روسیه ،مجوز سه بانک خصوصی را در این کشور لغو کرد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
[ تعداد بازدید : ۵۷ ]
عبور اقتصاد ایران از ۱.۵تریلیون دلار در سال ۲۰۱۷
صندوق بین‌المللی پول با معرفی ایران به‌عنوان هجدهمین اقتصاد بزرگ دنیا پیش‌بینی کرد تولید ناخالص داخلی ایران در سال ۲۰۱۷ از مرز ۱.۵تریلیون دلار عبور کند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
میزان افزایش سرمایه بانکهای دولتی مشخص شد + جدول
آئین نامه اجرایی تسعیر داراییهای ارزی و افزایش سرمایه بانکهای دولتی از سوی هیئت دولت تصویب شد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
[ تعداد بازدید : ۴ ]
بیمه کارگران ساختمانی منوط به ثبت نام در سامانه وزارت کار شد
عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه امسال سهمیه بیمه کارگران ساختمانی پرداخت نشده است گفت: متقاضیان بیمه کارگران ساختمانی در سامانه خدمات حمایتی جمهوری اسلامی ایران ثبت نام کنند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸
[ تعداد بازدید : ۵ ]
۳۱۰ کارگر پلاسکو برای برقراری بیمه بیکاری مراجعه کردند
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حضور در اداره کار منطقه جنوب غرب تهران از نزدیک روند برقراری بیمه بیکاری کارگران ساختمان پلاسکو را پیگیری و تاکید کرد: این کار باید بدون تشریفات اداری معمول انجام شود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
[ تعداد بازدید : ۸ ]
صفحه ۱ از ۳۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »