بانک و بیمه

گشایش ال‌سی در ارقام بالا امکان‌پذیر نیست
دبیر انجمن صنعت نساجی با تأکید بر لزوم برقراری ارتباط بین بانک‌های ایران و بانک‌های بزرگ اروپایی، گفت: رفع رکود در بخش صنعت نیازمند رقابتی شدن تولیدات و رونق صادرات است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]
تعهد غیرمنصفانه‌ای که بانک مرکزی از سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج گرفت
حدود 11 ماه از آغاز بازپرداخت معادل 35 میلیون تومان از سپرده‌های بالای 35 میلیون تومان موسسه ورشکسته ثامن الحجج می‌گذرد اما در این مدت هیچ بازپرداختی انجام نشده است، در این میان با توجه به تعهدی که بانک مرکزی از سپرده‌گذاران باقی مانده گرفته است، این افراد نمی‌توانند برای وصول طلب خود اعتراض و ادعایی کنند.
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
نرخ صدور هر برگ دسته چک ۱۲۰ تومان شد
کارمزد صدور دسته چک پس از شخصی سازی، بر اساس سیستم صیاد هر برگ به مبلغ ۱.۲۰۰ ریال خواهد بود.
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
[ تعداد بازدید : ۴۳ ]
پیمان‌های پولی تبدیل به تکلیف قانونی شد
معاون ارزی بانک‌مرکزی از انعقاد پیمان پولی با بانک‌مرکزی پاکستان و انجام مذاکراتی با بانک مرکزی ترکیه خبرداد و گفت:‌ در حال انجام مذاکراتی در آمریکای لاتین و کشورهای آسیایی هستیم و پیشنهاداتی به کشورهای آفریقایی در این باره مطرح کرده‌ایم.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
[ تعداد بازدید : ۵۵ ]
حبس سرمایه سهامداران در بانک دی ۱۰ ماهه شد
بانک دی از جمله نمادهای گروه بانکی است که آخرین باری که سهامدارانش موفق به دادوستد سهام این بانک شدند ۳۰ تیر سال ۹۵ بوده است و از آن زمان تاکنون نقدینگی‌شان در این بانک حبس شده و فریادرسی نیز ندارند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
قضاوی: سیر قهقرایی اقتصاد ایران متوقف شد
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه دولت موفق شده سیر قهقرایی اقتصاد ایران را متوقف کند، گفت: دولت قبل ۵ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی برای پرداخت یارانه نقدی استقراض کرد.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۸
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
آخرین وضعیت وام‌های ازدواج و ایجاد شغل در کشور
آخرین تغییرات ایجاد شده در پرداخت وام ازدواج از این حکایت دارد که در سال گذشته از حدود یک میلیون تسهیلات پرداختی به زوجین بالغ بر ۸۸۰ هزار فقره وام‌های۱۰ میلیون‌ تومانی بوده است که از مرداد تا پایان سال پرداخت شد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
[ تعداد بازدید : ۵۱ ]
بیمه جوجه یک روزه اجباری شد
انجمن صنفی جوجه یک روزه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه تولیدکنندگان طیور اعم از لاین اجداد مادر گوشتی و تخمگذار موظفند جوجه‌های یک روزه خود را در مبادی تولید نزد صندوق بیمه کشاورزی بیمه کنند.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
اولویت مهم بانک صادرات، خلق ارزش برای مشتریان است
​مشاور اجرایی مدیر عامل و معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران در بازدید از شعب این بانک در استان قزوین، ضمن گفتگوی مستقیم و بی واسطه با مشتریان و کارکنان، خلق ارزش برای مشتریان را یکی از اولویتهای مهم بانک صادرات ایران در سال ١٣٩٦ معرفی کرد.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
[ تعداد بازدید : ۶۷ ]
پرداخت سپرده‌های کمتر از ۱۰۰ میلیون‌ریال موسسه کاسپین از امروز
بانک مرکزی از آغاز پرداخت سپرده‌های کمتر از ده میلیون تومان موسسه مالی و اعتباری کاسپین خبر داد و اعلام کرد: از ۲۸ اردیبهشت تا ۸ خرداد ،سپرده ۴۰۰ هزار نفر تعیین تکلیف می‌شود.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
[ تعداد بازدید : ۷۱ ]
سوئیچ کارت‌های بانکی ایران و روسیه متصل شد
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : کلید اتصال سوئیچ کارت‌های بانکی ایران و روسیه در تداوم گسترش ارتباطات بانکی در سطح بین المللی، زده شد و از اواخر مرداد امسال دارندگان کارت های دو کشور از آن برخوردار می شوند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
چهار فروند هواپیمای جدید هما تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفت
بیمه ایران اعلام کرد: چهار فروند هواپیمای جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که امروز وارد کشور شدند، تحت پوشش کامل این شرکت قرار دارند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
[ تعداد بازدید : ۶۹ ]
اطلاعیه بانک مرکزی: 87 درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعیین تکلیف می شود
بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد که 87 درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعین تکلیف خواهند شد.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۶۹ ]
31 اردیبهشت ماه آخرین مهلت ارسال مدارک دریافت کمک سود تسهیلات بانکی صدور ضمانتنامه‌ها و بیمه نامه‌های اعتبار صادرات
مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: 31 اردیبهشت ماه آخرین مهلت ارسال مدارک دریافت کمک سود تسهیلات بانکی و کمک کارمزد صدور ضمانتنامه‌ها و بیمه نامه‌های اعتبار صادرات است.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
بانک مرکزی باز هم به کاسپینی‌ها وعده داد/خرید زمان برای روحانی ۲ روز مانده به انتخابات
درحالی بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای از تلاش برای حل مشکل ۸۷ درصد از سپرده گذاران "فرشتگان" سخن می گوید که سپرده گذاران کاسپین معتقدند از این وعده ها زیاد شنیده اند و احتمالاً این وعده هم خرید زمان برای روحانی در آستانه انتخابات است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
صورت‌های مالی پایانی سال ۹۵ بانک ها با IFRS تطبیق می‌شود.
دبیرکل بانک‌ها و موسسات اعتباری غیردولتی گفت: صورت‌های مالی پایانی سال ۹۵ مطابق با استانداردهای IFRS تهیه و قابل دسترسی سیستم بانکی بین المللی است.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
[ تعداد بازدید : ۹۰ ]
صفحه ۱ از ۴۹ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »